Het Lesrooster

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
Step Shape
10.00
11.00
Yogalates
Zaal 1
10.00
11.00
Body Fit
Zaal 1
10.00
11.00
Circuittraining
Beneden
10.00
11.00
Piloxing
Zaal 1
11.00
12.00
Yoga
Zaal 1
11.00
12.00
Zumba Kids
Zaal 1
15.00
16.00
Zumba Kids
Zaal 1
15.30
16.30
Judo Kids (4 t/m 9 jaar)
Zaal 1
16.00
17.00
Judo Kids (4 t/m 9 jaar)
Zaal 1
16.00
17.00
Judo Junior (9 t/m 16 jaar)
Zaal 1
17.00
18.00
Judo Junior (9 t/m 16 jaar)
Zaal 1
17.00
18.00
Spinning
Zaal 2
18.30
19.30

Circuittraining
Beneden
19.00
20.00

Pilates
Zaal 1
19.30
20.30
BBB
Zaal 1
19.00
20.00
Circuittraining
Beneden
19.00
20.00

Spinning
Zaal 2
19.00
20.00
Piloxing
Zaal 1
19.00
20.00
Zumba fitness
Zaal 1
20.00
21.00
Kundalini Yoga
Zaal 1
20.00
21.00
Zumba fitness
Zaal 1
20.00
21.00
Pilates
Zaal 1
20.30
21.30

Maandag

  • Zumba Kids
    15.30 - 16.30
  • Spinning
    18.30 - 19.30
  • Circuittraining
    19.00 - 20.00
  • Pilates
    19.30 - 20.30
  • Pilates
    20.30 - 21.30

Dinsdag

  • BBB
    19.00 - 20.00
  • Zumba fitness
    20.00 - 21.00

Woensdag

  • Step Shape
    10.00 - 11.00
  • Zumba Kids
    15.00 - 16.00
  • Judo Kids (4 t/m 9 jaar)
    16.00 - 17.00
  • Judo Junior (9 t/m 16 jaar)
    17.00 - 18.00
  • Circuittraining
    19.00 - 20.00
  • Spinning
    19.00 - 20.00
  • Kundalini Yoga
    20.00 - 21.00

Donderdag

  • Piloxing
    19.00 - 20.00
  • Zumba fitness
    20.00 - 21.00

Vrijdag

  • Yogalates
    10.00 - 11.00
  • Judo Kids (4 t/m 9 jaar)
    16.00 - 17.00
  • Judo Junior (9 t/m 16 jaar)
    17.00 - 18.00

Zaterdag

  • Body Fit
    10.00 - 11.00
  • Piloxing
    11.00 - 12.00

Zondag

  • Circuittraining
    10.00 - 11.00
  • Yoga
    11.00 - 12.00
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
Step Shape
10.00
11.00

Woensdag

  • Step Shape
    10.00 - 11.00
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
Circuittraining
Beneden
10.00
11.00
Circuittraining
Beneden
19.00
20.00
Circuittraining
Beneden
19.00
20.00

Maandag

  • Circuittraining
    19.00 - 20.00

Woensdag

  • Circuittraining
    19.00 - 20.00

Zondag

  • Circuittraining
    10.00 - 11.00
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
BBB
Zaal 1
19.00
20.00

Dinsdag

  • BBB
    19.00 - 20.00
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
Judo Junior (9 t/m 16 jaar)
Zaal 1
17.00
18.00
Judo Junior (9 t/m 16 jaar)
Zaal 1
17.00
18.00

Woensdag

  • Judo Junior (9 t/m 16 jaar)
    17.00 - 18.00

Vrijdag

  • Judo Junior (9 t/m 16 jaar)
    17.00 - 18.00
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
Judo Kids (4 t/m 9 jaar)
Zaal 1
16.00
17.00
Judo Kids (4 t/m 9 jaar)
Zaal 1
16.00
17.00

Woensdag

  • Judo Kids (4 t/m 9 jaar)
    16.00 - 17.00

Vrijdag

  • Judo Kids (4 t/m 9 jaar)
    16.00 - 17.00
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
Kundalini Yoga
Zaal 1
20.00
21.00

Woensdag

  • Kundalini Yoga
    20.00 - 21.00
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
Yogalates
Zaal 1
10.00
11.00

Vrijdag

  • Yogalates
    10.00 - 11.00
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
Zumba Kids
Zaal 1
15.00
16.00
Zumba Kids
Zaal 1
15.30
16.30

Maandag

  • Zumba Kids
    15.30 - 16.30

Woensdag

  • Zumba Kids
    15.00 - 16.00
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
Piloxing
Zaal 1
11.00
12.00
Piloxing
Zaal 1
19.00
20.00

Donderdag

  • Piloxing
    19.00 - 20.00

Zaterdag

  • Piloxing
    11.00 - 12.00
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
Pilates
Zaal 1
19.30
20.30
Pilates
Zaal 1
20.30
21.30

Maandag

  • Pilates
    19.30 - 20.30
  • Pilates
    20.30 - 21.30
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
Spinning
Zaal 2
18.30
19.30
Spinning
Zaal 2
19.00
20.00

Maandag

  • Spinning
    18.30 - 19.30

Woensdag

  • Spinning
    19.00 - 20.00
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
Zumba fitness
Zaal 1
20.00
21.00
Zumba fitness
Zaal 1
20.00
21.00

Dinsdag

  • Zumba fitness
    20.00 - 21.00

Donderdag

  • Zumba fitness
    20.00 - 21.00
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
Body Fit
Zaal 1
10.00
11.00

Zaterdag

  • Body Fit
    10.00 - 11.00
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
Yoga
Zaal 1
11.00
12.00

Zondag

  • Yoga
    11.00 - 12.00